משרד עו"ד ונוטריון עמוס אילן ממוקם במתחם החוק במדינת ישראל קובע תעריף שירותים רשמי ואחיד עבור כל סוגי שירותי הנוטריון, המחירון מתעדכן כל שנה ומתפרסם במסמך מחייב של משרד המשפטים. הסיבה לקביעת התעריף האחיד היא שהמדינה רואה בשירות הנוטריון את הזרוע הארוכה שלה בכל הקשור לאישור, אימות ועריכת מסמכים משפטיים.

פעולות אלו יכולות להתבצע על נוטריון ועל ידו בלבד, ולפי חוק הנוטריונים (שחוקק בישראל בשנת 1976) אישור נוטריון הוא מסמךפעולות אלו יכולות להתבצע על נוטריון ועל ידו בלבד, ולפי חוק הנוטריונים, אישור נוטריון הוא מסמך שיכול לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, הן בישראל והן מחוץ לה. בנוסף, חתימתו של נוטריון מוסמך נחשבת כתעודה ציבורית לאישור זהותו של החותם או לכך שהמסמך נחתם מרצונו החופשי של החותם.

בשם הרצון לאפשר גישה לשירותים אלו לכל שכבות האוכלוסיה הוחלט לקבוע להם מחירון אחיד, המחירון מתעדכן כל שנה ומפורטים בובשם הרצון לאפשר גישה לשירותים אלו לכל שכבות האוכלוסיה הוחלט לקבוע להם מחירון אחיד, המחירון מתעדכן בכל תחילת שנה ומפורטים בו מחיריהם של כל השירותים הנוטריונים לרבות אישור נוטריון, תרגום מסמכים נוטריון, אישור תרגום נוטריון, אישור נוטריוני ליציאה מהארץ וכל שירות אחר שנכלל במתחם הסמכויות של הנוטריון.

בניגוד לשירותים אחרים, בבואכם לבחור נוטריון שיבצע עבורכם כל אחת מהפעולות המפורטות בתעריף האחיד, אפשר להוציא את שאלת המחיר מהמשוואה.

אז איך בוחרים נוטריון?

אחרי שהבנו שהמחיר אינו פקטור בבחירת הנוטריון, חשוב מאוד להדגיש מה הם השיקולים שדווקא כן צריכים לעמוד בראש סדר העדיפויות בבואנו לבחור מבין משרדי הנוטריון הקיימים בשוק.

בראש ובראשונה, נוטריון צריך לספק ללקוחותיו שירות אמין ומקצועי – לשם כך חשוב לבחור באיש מקצוע בעל ניסיון ותק שיכול למלא את דרישותיכם על הצד הטוב ביותר.

מקצועיות נבחנת בניסיון של הנוטריון ובמספר האישורים שהפיק. אצלנו במרכז הנוטריוני מבוצעים מידי יום אישורים נוטריוניים בהיקף משמעותי וצברנו ניסיון רב בכל סוגי האישורים הנוטריוניים. אנו עובדים עם מתרגמים איכותיים, שליחים לבתי משפט וכל הנדרש כדי להביא לתוצאה הטובה והמקצועית ביותר.

שיקול נוסף הוא המהירות והיעילות – המחיר של ביקור אצל נוטריון אמנם קבוע ואחיד, אך מהירות המענה, יעילות הטיפול, והימנעות מביקורים חוזרים ונשנים שלא לצורך הם שיקולים שיש להם ערך כספי עצום עבור הלקוח. המשמעות של המחירון האחיד היא שחשוב מאוד לא להתפשר על מהירות ויעילות השירות, וחשוב מאוד למצוא נוטריון שמבין שהזמן שלכם יקר.

מיקום, מיקום ועוד פעם מיקום – שירות נוטריוני מצריך כמעט תמיד הגעה פיזית לפגישה אישית וחתימה על מסמכים בנוכחות הלקוח. על מנת שתקבלו את חבילת השירות הטובה ביותר, עליכם לבחור בנוטריון שמשרדו ממקום במקום מרכזי ונוח להגעה ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית, בהתאם לצרכיכם.

למה דווקא המרכז הנוטריוני?

אם אתם מחפשים עורך דין ונוטריון בתל אביב או עורך דין ונוטריון ברמת גן הגעתם למקום הנכון. "המרכז הנוטריוני" ממוקם בלב מרכז העסקים של ישראל, בקומה ה-48 של מגדל משה אביב ברמת גן, מיקום המאפשר הגעה נוחה מצירי תנועה רבים (ואף קרבה לתחנת רכבת ותחנות אוטובוס) עבור קהל לקוחותינו. יתרון זה מאפשר לנו לספק שירות מהיר ויעיל למספר רב מאוד של לקוחות הפוקדים את משרדינו יום יום לצורך קבלת שירות נוטריוני מהיר ומעולה.

המרכז מנוהל על ידי עורך דין ונוטריון עמוס אילן, בעל ותק של יותר מ-15 שנים כעורך דין. המרכז כולו ידוע ומוכר בזכות מתןהמרכז מנוהל על ידי עורך דין ונוטריון עמוס אילן, בעל ותק של יותר מ-15 שנים כעורך דין. המרכז כולו ידוע ומוכר בזכות מתן שירות אמין, יעיל, מקצועי ומקיף תוך התאמת שירותי נוטריון באופן אישי לכל לקוח כבר משלב הבירור הראשוני. המרכז הנוטריוני מספק שירותים נוטריוניים גם למשרדי עורכי דין, חברות בניה, יהלומנים ועוד, הן במגדל משה אביב והן במתחם הבורסה.

מחפשים נוטריון ברמת גן - משרד עו"ד ונוטריון קולודני מספק את כל קשת השירותים הנוטריונים - 03-6441175